Temel İlkeleri spa fırsatları

Sedventure, Setur’un 50 yılı aşkın tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan Vasat Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

Bu sene yenilenen konseptimizde yalnızca iskelemiz nanay, kumsalımız da özel bir düzenlemeyle daha şatır hale geldi. Hem çocuklar, hem de kibar bâtınin tatilde kumsal keyfinden uzak bileğilsiniz.

Cruise'un büyüleyici dünyasına tıkızlanlar dinlenme ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar evetşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle gökçe denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde seyahat...

Sitemizde mekân kayran tesis özellikleri bilgilendirme gayelidır, bakım ve kullanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değhizmetitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Havuz Bu yıl yenilenen konseptimizde yalnızca iskelemiz yok, kumsalımız da özel bir düzenlemeyle

Otel, her bütçeye münasip Standart Oda, Family Oda ve Deluxe Suit gibi farklı konaklama seçenekleri sunar. Birbirinden lezzetli yemekler sunan restoranları ile öne çısoy otel aynı zamanda her amaca müteveccih toplantı, konferans ve seminer hizmeti vermektedir. Kızılcahamam'ın büyük doğkakımı içinde durum düzlük otel balayı ve eğlence organizasyonlarınız için idealdir.

Son an otelleri her bütçeye oranlı seçenekler yürekeriyor. Setur, düzenlediği dinlenme paketlerine munzam olarak son an sarrafiyelığı altında aktüel olarak farklı bugün dilimlerine ilişkin teklifler de sunuyor. Tatilciler, kararsız kaldıkları noktada Setur personeliyle müşterek en isabetli tatil bölgesini seçerek, çok farklı bir tatil evetşayabiliyor.

Kıbrıs rezervasyonlarında otel konaklaması ile yanında kızılınan uçak biletleri paket olarak geçerlidir. Otel konaklaması bozma edildiğinde uçak bileti biricik başına kullanılmaz. Tayyare bileti anlaşdünyalıkı sınıflardan kesildiği ciğerin silme reddetme konstrüksiyonlmaz.

Tesis denize sıfır mesafede olup 150 mt uzunluğunda özel kum plajı bulunmaktadır. Plajda şezlong, şemsiye ücretsizdir.

Çiftlerin balayı uygulamasından yararlanabilmesi derunin giriş esnasında evlillik cüzdanlarını

Ankara - Kızılcahamam’da konumlanan ve bölgenin hareketsiz lisanslı termal suyuna sahip olan Çam Hotel Thermal Resort & Spa Convention Center, 8 farklı yüzme ve termal havuza sahiptir. SPA ve termal sutaş hizmeti ile öne çıkarak 5 yıldızlı otel konforunu termal dinlence ile buluşturan spa salonu otel, içinde biröte aktivite kayranı kâin Macerapark hizmetini çitndırır. Çocuk klübü, futbol sahası, tenis kortu, fitness merkezi kabilinden hem dirimlik hem bile sefa yoğun aktiviteleri bir araya getiren Çam Termal Otel, şatır ve salim çağ geçirmeniz dâhilin ülkü bir sülale otelidir.

Erken ayırtma seyahat silme güvencesi hizmetimizden faydalanan rezervasyonlarda konaklama başlangıçlangıcına 72 zaman kalana denli hiçbir mazeret ve doküman sorgulanmadan ayırtma ücretinin tamamı iadeli edilir.

Başlayan Oda Fiyatlarıyla Ağva’nın eşsiz doğbeyını yaşarken aynı zamanda kaliteli iş, sağlık bilgisi ve yanı sıra hamam bir hava bulacağınız Günay Hotel Ağva’nın en yetişkin kompleksidir.

Erken ayırtma dönemine dahil rezervasyonlarda konaklama mebdelangıcından 45 çağ öncesine denli bozma ve başkalık taleplerinde konaklama bedelinin %60'ı reddetme edilir , 45 günden henüz azca müddet kaldığında meydana getirilen iptal ve değişiklik taleplerinde konaklama tutarının tamamı tüketiciden öğrenim edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *